Positively Promoting the Student Athlete Since 1992

FIRST TEAM

Arianna Stoltzfus              11           Northridge                          Aniya Hartzler                    11           Goshen

Sage Schnell                       11           Northridge                          Hannah Kurtz                     12           Goshen

Meghan Cawood              12           Northridge                          Mackenzie Bergman       11           NorthWood

Kyla Long                             12           Northridge                          Kira Robinson                    11           NorthWood

Emma Oxenrider              11           Northridge                          Kali Parisi                             11           NorthWood

Leah Stacker                      10           Northridge                          Hannah Schraw                 11           Concord

Abby Steffensmeier        10           Warsaw                                Haley Miller                        11           Concord

Dayle Harvey                     11           Warsaw                                McKenna Defreese         9             Concord

Delaney Taylor                  10           Warsaw                                Cece Robinson                  11           Plymouth

Anna Grill                             11           Warsaw                                Sydnee Smith                    11           Plymouth

Brenna Buhrt                     10           Warsaw                                Veronica Ocampo            11           Elk. Memorial

Jill Kissinger                        12           Goshen                                Olivia Birch                          11           Wawasee

HONORABLE MENTION

Sophie Carrison                 11           Northridge                          Alexa Medina                    11           Goshen

Mikayla Smith                    11           Northridge                          Savannah Feenstra          12           NorthWood

Izzy Love                              11           Northridge                          Rachel DeShone               12           Concord

Brenna Shipley                  12           Warsaw                                Madison Smith                  11           Plymouth

Alex Koontz                        12           Warsaw                                MaKenzie Swearengin   12           Elk. Memorial

Maggie Gallagher             11           Goshen                                Sara Pritchard                    11           Wawasee

Coach of the Year: Phil Ummel – NorthWood

FINAL STANDINGS

1              Northridge          5-0-2

2              Warsaw                5-1-1

3              Goshen                5-2-0

4              NorthWood        4-2-1

5              Concord               3-3-1

6             Plymouth            2-4-1

7              Elk. Memorial    1-6-0

8              Wawasee            0-7-0